Články / Stretnutie s primátorkou mesta Svidník

Stretnutie s primátorkou mesta Svidník

27/Aug/2022 | Mesto Svidník bude destináciou, kde sa uskutoční prvá výstava Múzea poistenia.

Veľmi sa teším z tejto správy. Múzeum poistenia predstavíme širokej verejnosti.

V piatok 30.6. sme sa spoločne s pani primátorkou mesta Svidník Marcela Ivančová stretli a dohodli, že práve mesto Svidník bude destináciou, kde sa uskutoční prvá výstava Múzea poistenia. Udeje sa tak v septembri a výstava bude v mestskom Dome kultúry.

Stretnutie prebiehalo v priateľskom duchu a som veľmi rád, že pani primátorka je tiež nadšenec našej myšlienky budovania prvého múzea poistenia na Slovensku. Tiež si spomenula, že aj oni majú doma nejaké staré poistné zmluvy a na drevenici, ktorú v minulosti kúpili visela aj tabuľka poisťovne Slávia.

Čo nás ešte s pani primátorkou spája je láska k digitálnemi papieru reMarkable. Obaja sme si vymenili aj skúsenosti s jeho používaním.

ž teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu.

múzeum galéria archív poistné zmluvy dokumenty história poistenia